Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 16:03:18
fioletowy kot w szaliku
Anthro
pstryk

Dla mnie forum to miejsce gdzie mogę poczytać coś ciekawego i powymieniać poglądy. Niestety ostatnio wszystkie poważne dyskusje upadły, także trochę rzadziej zaglądam. Czasami ktoś coś fajnego podlinkuje, czasem pojawi się fajny art w gallerii, także nie jest źle.

Można stracić cierpliwość kiedy z regularnością zegarka wpada tu kilku typów, którzy piszą "polfurs to ♥♥♥♥♥" poczym odchodzą obrażeni gdy ktoś im zwróci uwagę. Ale spokojnie, wracają po tygodniu i zabawa trwa nadal.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 20.07.2009 0:28:48
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

2
(+2|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 17:05:44
Wilk
Anthro
Polfurs to coś, co zamiast być przystanią polskich futrzaków jest ich dzielnicą portową.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 17:13:22
Polfurs jest dla mnie forum na ktorym poznaje futra, poznalem, hm... paru swoich chlopakow, z jednym chcialem byc na cale zycie nawet (ale co z tego jak prawie wszyscy byli... niewazne :D ) i ogolnie, poznaje takich ludzi, z ktorymi lubie przebywac, i moge porozmawiac na wiecej tematow niz z normalnymi ludzmi (dla czepialskich - nie oznacza to ze jestescie nienormalni...). A przy okazji moge z Was miec niezla ♥♥♥♥♥ czasem :)
Tylko szkoda ze Kayry juz nie ma i innych tego typu futerek dajacych swym kazdym postem banana na pysku... :D

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 19:15:38
Arachne
Taur
Cytat z "WilkołakNerevar":
Polfurs to coś, co zamiast być przystanią polskich futrzaków jest ich dzielnicą portową.


Utonąłem w głębi tego jednego zdania. Rozjaśnij mi proszę, o co chodzi?

1
(+1|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 20:31:19
Mykita
Zmiennokształtny
Cytat z "DarkV":
Cytat z "WilkołakNerevar":
Polfurs to coś, co zamiast być przystanią polskich futrzaków jest ich dzielnicą portową.


Utonąłem w głębi tego jednego zdania. Rozjaśnij mi proszę, o co chodzi?




Przystań jest to rodzaj ostoi dla podróżników (żeglarzy).

Natomiast zacytuje Sharpiego jeśli chodzi o definicje dzielnicy portowej:
"Dziwki, brudne tawerny, mroczne zaułki w których czają się bandyci z nożami i inne mroczne indywidua od których można kupić wszystko czego nigdzie indziej nie kupisz."

Składam pokłon respektu ku Sharpiemu za tę definicje oraz Nerevarowi za trafne (niestety) określenie.
Ostatnio edytowany przez Dreamer dnia 17.07.2009 20:36:07

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 21:33:57
Cytat z "sharpy":
Cytat z "KPL":

Sharpy, czyli rozumiem, że nigdy nie uda się zrobić forum mieszane AB?? xP


"Robienie stylu forum" to trochę jak kierowanie rzeki łopatą. Dopóki jest to mały strumyczek to jakoś to idzie, ale jak urośnie w rzekę to koniec, nic nie poradzisz. I każde forum grawituje w którymś z 4 kierunków - zagłada, "forum profesjonalne", typ A i typ /b/. W początkowym stadium rozwoju można je "kopnąć" w którymś z tych kierunków i się weń rozwinie. Wszelkie stany pośrednie są niestabilne i utrzymanie forum w dowolnym z nich to syzyfowa praca, zresztą zwykle kończąca się zdechnięciem takiego forum.

Polfurs zbyt już urósł żeby go zmienić. A ponieważ wszystkie "konkurencyjne" serwisy ewidentnie od chwili powstania są ciśnięte w stronę 'A' (oprócz może Vengeance) to nawet jeśli unikną śmierci, Polfurs zagrożone nie jest w najmniejszym stopniu - bo istnieje naturalna dążność migracji użytkowników forów typu A na b. Polfurs nadal nie jest dość duży aby przeżyć eutanazję z ręki admina (fora odpowiednio duże zostają po takim wydarzeniu w ciągu miesiąca-dwóch odbudowane przez użytkowników), ale bez tego w zasadzie to tylko powstanie deus ex jakiegoś polfutrzastego dużo bardziej agresywnego forum mogłoby pozbawić go pozycji.

edit: Vethu, Judas - jesteście dumą i chlubą Polfurs. Świećcie przykładem.


Sharpy, ogółem obecny stan Polfursa jest fajny, gdyby nie jedno małe ale. Zazwyczaj są osoby, które chcą kogoś zgnoić dla żartu, śmiechu. Ale zdarzają się przypadki chęcia zjechania kogoś tak po prostu. Żeby nie to drugie, to 100% sehr gut, ale teraz jest 99% gut xP

Cytat z "Grygus":

Można stracić cierpliwość kiedy z regularnością zegarka wpada tu kilku typów, którzy piszą "polfurs to ♥♥♥♥♥" poczym odchodzą obrażeni gdy ktoś im zwróci uwagę. Ale spokojnie, wracają po tygodniu i zabawa trwa nadal.


Racja.

Ja kiedyś nie umiałem przywyknąć do tego, jaki jest Polfurs. Ale przyzwyczaić się da. A jak komuś się nie podoba, tak jak jest tutaj to:


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 17.07.2009 21:41:26
słowo "inne" pasuje tu najlepiej...

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 18.07.2009 9:24:14
Lew
PF?

Miejsce gdzie masy dzieciaków (i nie mam tu na myśli wieku) z problemami mogą czuć się akceptowane i lubiane, a brak im tego bo są (ew. byli) gnojeni w prawdziwym życiu. Tutaj jest ich pełno, więc czują się na tyle sili aby odpyskować tym, którzy jednak nawet tutaj ich gnoją. Taka zbieranina słabych (w szerokim znaczeniu), którzy w kupie mogą odbić sobie swoje krzywdy i kompleksy.

Miejsce gdzie trafiają zagubieni, którzy szukają własnej tożsamości.

Miejsce gdzie można trafić na naprawdę ciekawe osoby, być sobą, odrzucić kompleksy, stereotypy, tabu i inne ludzkie "wynalazki".
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 18.07.2009 9:53:28
Stardust
Człowiek
Polfurs?

Yyy...miejsce, w którym dyskutują futra na różne tematy?
Slave to Love

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 18.07.2009 11:09:45
Ocelotek
Anthro
Dużo by wymieniać.

Fajne rysunki, fajne osoby, głupie tematy (jak ten), zakompleksieni leczący kompleksy na zakompleksionych i wiele, wiele innych tak pozytywów jak negatywów. Ogólnie ludzkość. Niczym się to miejsce nie różni od reszty świata tylko przestrzegania netykiety brakuje, jak już pisałem.
Heal PF
Make it a better place
For you and for me
And the entire furry race
There are furrys fighting
If you care enough
For the fandom
Make a better place
For you and for me

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 18.07.2009 14:37:10
Wilk
Anthro
Cytat z "DarkV":
Cytat z "WilkołakNerevar":
Polfurs to coś, co zamiast być przystanią polskich futrzaków jest ich dzielnicą portową.


Utonąłem w głębi tego jednego zdania. Rozjaśnij mi proszę, o co chodzi?

Dreamer wyjaśnił lepiej, niż ja bym to zrobił.
Ostatnio edytowany przez Wilko³akNerevar dnia 18.07.2009 14:37:41
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 18.07.2009 15:05:09
Hiena
ZwierzÄ™
Jedyne, co mnie tu trzyma (bo furry mogę być sama dla siebie, nie potrzebuję do tego nikogo i niczego. Zreszta było tak przez długi czas) to te czasami zauważalnie podrygi przeciw pewnym świętym zasadom i nakazom, które kierują resztą społeczeństwa. Próby, udanie mniej lub bardziej, wrzucenia na ten charakterystyczny zwierzęcy luz.
Zresztą Ingo okreslił to zgrabnie w ostatnim zdaniu.

To forum w 70% jest prawdziwie ludzkie, aż do obrzygania ;) Lubię wyszukiwać w tym błotku pozostałych 30%, przekopywać się przez znane mi śmiecie do czegoś ciekawszego.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 18.07.2009 15:09:10
Futrzasty Esteta
Anthro
Polfurs był dla mnie miejsce gdzie mogłem poczytać przewidywalne teksty vetha...

A jest po prostu forum które czytam sobie z sentymentu jak na złość nie mogąc trafić na żadną drame. Poznałem dzięki forum cześć futer, w sumie to jakieś miejsce społeczności furry w Polsce, wiec cokolwiek by sie nie działo na tym forum mnie nie zdziwi.

Co można więcej powiedzieć nie było by forum było by o wiele mniej spotkań międzymiastowych jaki szansa na poznanie nowych futer była by dużo mniejsza :P.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 18.07.2009 15:10:36
Heh
Ostatnio edytowany przez Sylw dnia 20.04.2011 1:58:08

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 18.07.2009 18:27:23
Czym jest dla mnie Polfurs...Em. Stroną internetową? A co mi dał...Hm. Nic.

Brak przestrzegania netykiety? Tu rządzi prawo dżungli. Słabszy przegrywa. Namiastka zwierzęcego świata.

Dlaczego tu siedzÄ™? Nudzi mi siÄ™.

A tak naprawdÄ™ to zajmuje siÄ™ sektami. ;)

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 18.07.2009 20:06:21
Canis Lupus Albus
Anthro
...standardowo, z dwóch powodów : można tu poczytać różne rzeczy i ostatecznie można tu kogoś poznać.

Zmoderowano: xxx
xxxxxxxxxxxxxx
xxxxxx xxx xxxx xxxxx x xxxxx xxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 20.07.2009 0:46:14

1
(+1|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 20.07.2009 0:46:21
Smok Serwisowy
Polfurs jest dla mnie fascynującym miejscem, gdzie można spotkać różne barwne, wielopalczaste stworzonka. Lubię je obserwować i się z nimi zaprzyjaźniać - fascynuje mnie ich życie, różnorodność to jak się ze sobą łączą i między sobą dzielą. Ciekawi mnie zawartość ich główek pełnych kolorowych banieczek, które jednak pękają tak łatwo.


//Edzio: Wyczyściłem wam ciekawy temat. Można pisać dalej ale jak ktoś teraz nabałagani i będzie niemiły dla innych to mu nogi z dupy wyrwę ^____^
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 20.07.2009 1:29:43
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 20.07.2009 8:06:24
Tygrys perski
Anthro
Wybacz Edwardzie, ale Twój post pod niektórymi względami kwalifikowałby się do takiego fajnego pokoju bez klamek :P
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 20.07.2009 9:39:38
Smok Serwisowy
<zamyka post w pokoju bez klamek>

- niedobry post ! :E
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 20.07.2009 12:07:51
Klacz huculska
Edi - ja nie mam palcow....aaaaa gdzie moje palce? :<

Zawa - czyli jakie powinno byc to forum zeby nie bylo ludzkie? chcesz nie chcesz jestes czlowiekiem.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 20.07.2009 12:17:40
Smok Serwisowy
Cytat z "Q-nik":
Edi - ja nie mam palcow....aaaaa gdzie moje palce? :<


za to masz cztery nogi :]

A wracając do tematu i postu zawy - też jestem ciekaw w czym się dla niej wyraża te pozostałe 30%.
Ja po części przystaję do zdania inga. Furry ściąga ludzi z problemami - większymi, czasem mniejszymi i ludzi, którzy nie mają akceptacji w swoim otoczeniu a chcą się z niego jakoś wyrwać. Ile jest osób które nie mają przyjaciół poza furry WCALE? - niestety u nas na forum całkiem sporo
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 20.07.2009 12:28:17
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 20.07.2009 12:30:02
Kameleon
ZwierzÄ™
Edi Å‚adne oczy masz :D
Polfurs- tajne forum zwierząt mutantów <anthro> które po buncie maszyn przejma kontrole na światem :D
8-)k Wszystko jest niczym, ale nic nie jest wszystkim ;-)k
フィルアウン

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 22.07.2009 1:46:34
Lygrys Polski
Anthro
Trudno stwierdzić, sam nie wiem czemu jeszcze z wami gadam, są tu osoby naprawdę denerwujące, nietolerancyjne, chamskie, egoistyczne itd, itp.... ;] Choć czasem znajdą się także osoby do pogadania.... (ale rzadko)

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 22.07.2009 2:52:29
KÅ‚aczek
Anthro
Czym jest dla mnie Polfurs? Miejscem, w którym znalazły się futra z całej Polski i rozmawiają na różne tematy. Wyrażają własne opinie, zwierzają się, opowiadają o sobie i swoim życiu, ale także bluzgają i urządzają dramę. Dla mnie najważniejszą częścią PF'a jest galeria - w końcu znalazłem się na tej stronie dzięki futrzastej sztuce, która tak polubiłem :) Polfurs to także miejsce gdzie chce poznawać futra - osoby może bardzo różniące się poglądami, ale jednak łączące się w jedną całość dzięki 'spoiwie' w postaci fandomu.

0
(+0|-0)
Re: Czym jest dla ciebie Polfurs?
Wysłano: 22.07.2009 11:44:09
Człowiek
PF i ogólnie furry - okazja do wynurzenia się z małego pudełka zwanego człowieczeństwem i poszerzenia swoich horyzontów.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane