Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



4
(+4|-0)
panel kolorowania tradycyjnego na Gdakonie
Wysłano: 17.09.2014 20:26:05
żbik
Anthro
Taki pomysł pojawił się rok temu i chce go zrealizować na tegorocznej edycji jesli cały czas będą chętni c:. Pablo już potwierdził, że zmieści się to w programie. Muszę tylko pogadać z wami co byście chcieli zobaczyć i w jaki sposób. Chodzi o to, że było już pełno paneli o samym rysowaniu i czas pójść krok naprzód i pokazać kolorowanie.

Myślę, że każdy musiałby skołować sobie gotowy rysunek do kolorowania - np sam łebek, żeby czasu nie zabrakło i krok po kroku byscie robili za mną techniką jaką byśmy ustalili. Można by zorganizować kamerkę i rzutnik żeby było lepiej widać.

Czy może to być sama prezentacja, jak te arty po kolei powstają(cóż, oczywiście dość skrótowo, całego dnia nie będziemy mieć), czy wypadałoby wam dostarczyć jakichś materiałów, czy zabierzecie swoje. A moze po prostu mam przynieść jakąś nieskończoną ilustrację i pokazywać na żywym organizmie?

Jaka technika. Ja te wielkie ilustracje robie kolorowym tuszem, akwarelami i potem kredkami wszystkie detale - najbardziej czasochłonnie, ale skrótowo, "speedpaintowo" da się zrobić to samo nawet w dwie godziny.
Mogę pokazać pastele olejne, mogą być nawet farby akrylowe(olejne też X3), ale wydaje mi sie, ze jednak was bardziej te kredki interesują ;3

Nie chce wymyślać na razie żadnych kosmosów tylko pokierować się waszymi sugestiami, czego chcecie się dowiedzieć. Czyli w jakiej technice, ile chcielibyście czasu(myśle, ze trzy godziny byłyby fajne żeby się wymęczyc ;3), jak zorganizować materiały(czy kazdy da rade wziąć swoje czy z funduszu gdakonowego) i sugestie na temat samej prezentacji.

Aha, jeśli ktoś mnie nie kojarzy, mała galeryjka jest na PFie i większa na FA pod tym samym nickiem, zapraszam x3

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane