Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



-7
(+3|-10)
Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 13:56:14
Uncia Hortensis
Rabatka
Osobny temat do narzekania na to, że Marvin robi listę i w ogóle jak on tak może, bo przecież jak ktoś chce to niech sobie między sobą porozmawia i nie robi listy bo będzie źle, że ktoś nie zaproszony i w ogóle a tak na prawdę to się nie lubicie. O!

Czas start, bijcie wijcie się :-Pk

USER WAS BANNED FOR THIS POST

3.3. - celowe wywoływanie sporów


nie krępujcie się - możecie kontynuować temat :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 18.06.2013 18:12:40
Myr

2
(+2|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 14:22:38
Jeleń
Anthro
Możliwe, że spojrzałeś na temat Marvina ze złej strony. Celowe wywoływanie sporów mija się z ulepszeniem organizacji meetingów.
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

-6
(+1|-7)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 14:41:47
Uncia Hortensis
Rabatka
Po prostu wydzieliłem temat. Jakby moje odpowiedzi nie były usuwane to wiedziałbyś, że do niczego nie prowokowałem a odpowiadałem na innych dziwne zarzuty. Między innymi, że meet jest be, to można zrobić własny. Oraz, że każdy niech się sam zorganizuje, na co wyjaśniłem jak i inni, że to po prostu lista z ogłoszeniem o meecie a nie deklaracja kto zawsze będzie.

Edit: Ale już no. Niech fakty nie przeszkadzają w rozkosznym narzekaniu na wymyślone problemy. Szczerze to założyłem temat po to by dowiedzieć się o co w ogóle chodzi i czemu taki ogromny problem niektórzy robią z newslettera prostego.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 18.06.2013 14:43:17
Myr

1
(+1|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 15:01:48
Kemono Kitsune
Inna forma
Fuma masz moze ten moj post ktory zostal usuniety z tamtego tematu przez Edwarda? (I know, offtop)

Po prostu napisalem ze sie wszyscy sie zmieniaja. Ja tez sie zmienilem i ze bardzo dziekuje wszystkim ze patrza na mnie btw przez latke ktora sam sobie wyrobilem, ale trudno...

Chcialem zeby ten pomysl byl dla wszystkich i odbyl sie wielki meet, ale wyszlo inaczej... Nie wnikam w wasze zachcianki i nie bede komentowal tego ze zawsze wzniecam burde, robie rozrobe i ogolna agresja...

Pomysl z lista jest idealny, ale ma sie odniesc tylko do tych co chca zapraszac... Nie lepiej zrobic wieki meet w trojmiescie ala jakis furrmeet z prawdziwego zdarzenia?

PS. Temat z gory przesadzony ^^ Pomysl z lista sie zmarnuje, a wszystko wroci do normy :P
Ostatnio edytowany przez Darkne dnia 18.06.2013 15:03:16

2
(+2|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 15:27:18
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Nie ma mnie paręnaście godzin a forum i już robicie z igły widły.

Ktoś mi wyjaśni, kto i jaki miał problem?
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 18.06.2013 15:29:23
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

-3
(+0|-3)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 16:39:56
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Darkne": (Link »)
Fuma masz moze ten moj post ktory zostal usuniety z tamtego tematu przez Edwarda? (I know, offtop)

Nie. Odpowiedziałem tylko na pierwszy i wszystko wyleciało.


Cytat:
Chcialem zeby ten pomysl byl dla wszystkich i odbyl sie wielki meet, ale wyszlo inaczej... Nie wnikam w wasze zachcianki i nie bede komentowal tego ze zawsze wzniecam burde, robie rozrobe i ogolna agresja...

Pomysl z lista jest idealny, ale ma sie odniesc tylko do tych co chca zapraszac... Nie lepiej zrobic wieki meet w trojmiescie ala jakis furrmeet z prawdziwego zdarzenia?

PS. Temat z gory przesadzony ^^ Pomysl z lista sie zmarnuje, a wszystko wroci do normy :P

Sam sobie przeczysz i nie rozumiem o czym piszesz w tym momencie. Pomysł jest dobry, ale się zmarnuje? Ma być dla wszystkich, ale nie jest bo trzeba się zgłosić?

Primo, to "furmeet" jest z definicji mały. Kilka, kilkanaście osób najwyżej. To są po prostu spotkania (meet) futrzaków (fur) i o ile ktoś się z kimś spotka, to jest on z "prawdziwego zdarzenia".
Secundo, przecież właśnie chyba to chce zrobić Marvin? Robi listę wszystkich chętnych i będzie informował wszystkich, że spęd bydła odbędzie się wtedy i wtedy o tej i o tej, kto chce niech przyjdzie.
Myr

-1
(+1|-2)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 17:08:49
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "Fuma": (Link »)
Primo, to "furmeet" jest z definicji mały. Kilka, kilkanaście osób najwyżej. To są po prostu spotkania (meet) futrzaków (fur) i o ile ktoś się z kimś spotka, to jest on z "prawdziwego zdarzenia".
Secundo, przecież właśnie chyba to chce zrobić Marvin? Robi listę wszystkich chętnych i będzie informował wszystkich, że spęd bydła odbędzie się wtedy i wtedy o tej i o tej, kto chce niech przyjdzie.


Jak uwazasz... Mozliwe ze niepoprawnie idealizuje cala sytuacje i chcialby duzy fajny meet z ludzmi ktorych znam. Tylko tu jest problem ze lepiej sie rzucic na tego,co chce wspolnego meeta niz faktycznie sie spotkac...
Poza tym cytat z marvina "Będzie podstawą dla organizatorów przy zapraszaniu na nasze spotkania." Nasze czyli czyje? Futrzaste? Marvinowskie? -.-

Nie... Lepiej sie rzucic na mnie bo OCZYWISCIE chce wszystkich sklócic i OCZYWISCIE mam zle zamiary -.-

Fuma ten temat nie jest na to forum, ale skoro nikt nie potrafil go na osobnosci zalatwic?

0
(+0|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 17:52:20
River Thresher
Cytat z "Darkne": (Link »)
Po prostu napisalem ze sie wszyscy sie zmieniaja. Ja tez sie zmienilem i ze bardzo dziekuje wszystkim ze patrza na mnie btw przez latke ktora sam sobie wyrobilem, ale trudno...
Nie martw się ja i tak już zapomniałem jak się wyglądałeś się a łatkę pokażesz jak się kiedyś tam spotkamy. ;) (wybaczcie mi nie mogłem się powstrzymać) --k

No ale żeby offu nie było to zachodzę w głowę po co ten temat? ktoś się skarżył? Miał jakiś ból dupy? Jest lista ok mogę na niej być (a nóż widelec wpadnę) Chociaż chwilowo nie mam ochoty i czasu na meety. (nie mam takiego ciśnienia ani wyznacznika futrzastości opartego na ilości nawiedzonych meetów) Puki co skupię się jednak na woodstocku. Uważam temat z listą za dobrą rzecz jak przy takiej liczebności ma się problemy z frekfencją to chyba jednak trzeba podać co niektórym wszystko ładnie na tacy. Nie należy jednak uznawać tego za wynik jakiejś pomorskiej wojny. Najzwyczajniej w świecie ludzie u nas są leniwi. ;)
Ostatnio edytowany przez Griven dnia 18.06.2013 17:53:10
"I am not economically viable."

2
(+2|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 18:00:51
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "Griven": (Link »)
Cytat z "Darkne": (Link »)
Po prostu napisalem ze sie wszyscy sie zmieniaja. Ja tez sie zmienilem i ze bardzo dziekuje wszystkim ze patrza na mnie btw przez latke ktora sam sobie wyrobilem, ale trudno...
Nie martw się ja i tak już zapomniałem jak się wyglądałeś się a łatkę pokażesz jak się kiedyś tam spotkamy. ;) (wybaczcie mi nie mogłem się powstrzymać) --k


Schudlem 15 kg i szykuj fajke pokoju Svorn :P Bez skojarzen xD

Wlasnie mi o to chodzi :) Niewch temat o meetach bedzie dla nas wszystkich, a nie dla pojedynczych osob ^^ De facto dawno svorn nie gadalismy ^^

4
(+4|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 20:16:52
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
To chyba najbardziej idiotyczny ban w historii polfursa xD Order z ziemniaka dla Fumy :D
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

2
(+2|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 20:45:00
Smok Serwisowy
cały czas czekam na jakieś pole tekstowe w którym będę mógł dopisywać userom acziwmenty xd
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 21:03:38
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
To sie kwalifikuje do 'Osiągnięć' czy do 'Faili'? :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

5
(+5|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 21:07:17
Smok Serwisowy
to się kwalifikuje do statuetki Złotej Lancy w kategorii "najbardziej nieumiejętny trolling 2013"

tegoroczne nagrody przyznają wielokrotnie wyróżniani laureaci - vethu i arabeska
...w końcu musimy trzymać jakiś poziom xd
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 18.06.2013 21:13:47
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 22:18:39
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Czy to nie Fuma był osobnikiem który nakurwiał jakieś 20 raportów dziennie z podpisem "Nie zgadzam się" ? :D

0
(+0|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 18.06.2013 22:23:03
Smok Serwisowy
to było "Nic nie wnosząca wypowiedź niedotycząca tematu."
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

-8
(+0|-8)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 19.06.2013 19:41:49
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Dostałem to od znajomego z klanu grając w Armę, żebym mógł przekazać to naszemu dowódcy za jego piękne banowanie z błachych powodów.
Teraz widzę nadszedł czas, żeby przekazać go Fumie i Ediemu.
Załącznik:
jpg  Order idioty.jpg (70.06 KB; 1355x637 px)
2285_51c1ed5ddcbcc.jpg 1355x637 px
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

2
(+3|-1)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 19.06.2013 20:57:04
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Silent": (Link »)
Dostałem to od znajomego z klanu grając w Armę, żebym mógł przekazać to naszemu dowódcy za jego piękne banowanie z błachych powodów.
Teraz widzę nadszedł czas, żeby przekazać go Fumie i Ediemu.


Myślę że ban czasowy mu się należał. Cóż. nie to że go nie lubię bo to nie prawda ale ktoś dziś napisał że tutaj panują pewne zasady, które należy przestrzegać ;)
Z poważaniem ... rudy padalec :P

-7
(+0|-7)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 19.06.2013 21:54:04
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Tylko takim osobą, którym stawiasz bana, zazwyczaj masz u nich, albo przerąbane, albo włączasz tryb RAGE który motywuje do upieprzania bardziej życia innym.
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

0
(+0|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 19.06.2013 23:15:32
Smok Serwisowy
możesz się przeciwstawić terrorowi i dać upust swojej furii minusikując mnie w temacie z banami :rollk:
http://www.polfurs.org/mo...forumpost150057

nie musisz też pisać kolejnych postów, za które zgarniesz jeszcze więcej minusików...
dam ci plusika na pocieszenie ponieważ w pełni się z tobą zgadzam :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 19.06.2013 23:19:29
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

-3
(+0|-3)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 19.06.2013 23:22:30
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro


1
(+2|-1)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 19.06.2013 23:51:13
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Edi, mam prośbę, zamknij ten temat, bo zrobiła się tutaj czysta żenada.

Proszę.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Nowa drama: Gdańskie futra nie chcą meetów.
Wysłano: 19.06.2013 23:59:25
Smok Serwisowy
cap

w sumie masz racje, jak fum będzie chciał kontynuować wątek w tym temacie albo coś dodać to otworzę. na razie starczy
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 20.06.2013 2:33:10
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane