Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12345>>


20
(+20|-0)
Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 17:33:39
Smok Serwisowy
proszę,
wydzielam osobny temat na dramę, która i tak siłą rzeczy powstanie, żeby nie lała się po temacie o futerkonie.
jeśli ktoś czuje taką potrzebę może się tu podzielić przemyśleniami na wspomniany przez vetha temat i podpisać pod petycją.

Cytat z "Vethuleion":


Zwracam się też z uprzejmą prośbą o nie dopuszczanie do uczestnictwa w przyszłych edycjach imprezy, Raaviego a.k.a. Akume oraz Kami a.k.a. LewKotowaty. Gdyż w odczuciu moim oraz innych uczestników imprezy masowej "FUTERKON 2012" zwanej dalej "konwentem" uważam, że wyżej wymienione osoby zagrażają bezpieczeństwu oraz zdrowiu innych uczestników swoim agresywnym zachowaniem absolutnie nie adekwatnym do sytuacji. Podczas trwania konwentu w.w. osoby groziły użyciem wobec nas niebezpiecznych narzędzi oraz siły fizycznej. Terroryzowali innych uczestników grożąc sądem oraz wezwaniem policji co było absolutnie bezpodstawne i żenujące, negatywnie wpływając na atmosferę imprezy, nakręcając prywatną, niezrozumiałą spiralę nienawiści.
Pomimo naszego przyjaznego nastawienia i chęci współpracy robili wszystko co w ich mocy żeby ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ nam zabawę


Prosimy o poważne potraktowanie naszej prośby.
Niżej podpisani:

Vethuleion
Lester
Reirun
Nikkie
Hexwater
Admc
Soren
Edi
Szczurex
Fox
Leniwiec
Wolfheart
Charlie
Drako
Rattuzi
Simba
Blaine

sam również podpisuję się pod powyższą prośbą a kto się dołącza - palec do budki ;p

prawdę mówiąc to gdybym miał taką możliwość dał bym im też bana na forum bo nie odpowiada mi gdy ludzie straszącą innych policją za wrzucanie obrazków, lub bronią i gazem pieprzowym na imprezach - tak jak wspomniał veth jest to zachowanie zupełnie nieadekwatne do sytuacji i na miejscu administracji po prostu nie chciało by mi się czekać aż komuś w końcu stanie się krzywda albo będzie trzeba się szlajać po sądach... po co to komu ?...tyle fatygi...
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 12.08.2012 16:10:15
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

6
(+6|-0)
Re: Futrzakon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 17:57:33
Lateksowy książe
Anthro
Z wszystkich osób, które przynosiły bronie ASG/wiatrówki/łuki/itp tylko te 2 groziły bronią innym osobom.
Żeby było zabawniej, cały czas srali o to żeby w nich "nie celować", a sami rzucili się wściekle na innych.
Sytuacji nie widziałem na własne oczy, usłyszałem o tym od innych i widziałem zdjęcia.

/me agrees with this (Fox też)

13
(+13|-0)
Re: Futrzakon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 18:08:13
anthrocat
Anthro
Ja na przykład czuję się urażony i pomówiony przez Raviego który mówił Kyubiemu jakobym to ja uczestniczył w malowaniu ♥♥♥♥♥ na domku. Pragnę oświadczyć że w tym czasie paliłem peta popijając z kociołka znajdującego się na melo i niezmiernie mnie zdziwił widok dwóch jegomości z ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ w oczach, pierwszy z bojową postawą dziecka z białym pasem na treningu karate dzierżył gazik pieprzowy a drugi z białym kijem od szczotki półgębkiem pytali się samych sobie komu tu przypierdolić oraz stwierdzili że trzeba wezwać policję, następnie stwierdzili że wiedzą kto jest winny i oddalili się z miejsca mego pobytu.




Dopisuję się do listy urażonych ich zachowaniem.

11
(+11|-0)
Re: Futrzakon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 18:25:45
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
A ja wręcz przeciwnie do przedmówców uważam, że obaj 'panowie' wykazali się bardzo wyrafinowanym poczuciem humoru i swoją akcją przysporzyli wszystkim na prawdę wiele przyjemności i spowodowali, że cały konwent chodził uśmiechnięty do samego końca. Gdyby nie ich spektakl z rekwizytami sądzę, że wyjazd wiele by stracił.

Gorące brawa za performance!
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-3
(+4|-7)
Re: Futrzakon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 19:02:22
Uncia Hortensis
Rabatka
A mój wylicytowany na aukcji kompas jest zepsuty! Rzondam CZTERECH (4!) złoty i przeprosin --k
Natomiast megazajebista praca w conbooku confuzzled autorstwa Hufnaara okazała się brzydka :-Pk

Nie wiem jak można takie rzeczy za ciężkie pieniądze sprzedawać. Q-nik przyćmiewa swym blaskiem kiczowatość przedmiotów i ukrywa ich ewidentne wady. S-K-A-N-D-A-L


P.S.
Też jestem zdania, że póki nikomu się nic nie stało nie ma co srać żarem. Przecież nie było szans aby we dwóch próbowali Was wszystkich spacyfikować, a policja nigdy by nie przyjechała.
Były osoby strzelające ze śrutu pomiędzy domkami oraz często gęsto strzelanie dla zabawy z działających replik ASG do innych po wyjęciu amunicji. To też bardzo nieodpowiedzialne i głupie, ale nikomu nie stała się krzywda i jakoś o to nie ma petycji żeby zabronić przynoszenia broni.
Myr

17
(+17|-0)
Re: Futrzakon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 19:34:00
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Leniwiec": (Link »)
trzeba wezwać policję


Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

1
(+1|-0)
Re: Futrzakon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 20:48:59
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Fuma": (Link »)
A mój wylicytowany na aukcji kompas jest zepsuty! Rzondam CZTERECH (4!) złoty i przeprosin --k


Serdecznie przepraszam; wyślij nr konta celem zwrotu gotówki.
(który? Ten na pasku czy Toyota?)

Kyubi: Jako że czuję się współwinny zaistniałej sytuacji z kiblem, gdyby nie udało się pokryć kosztów z kieszeni głównego winnego ew. funduszu awaryjnego, daj znać to się coś dorzucę.
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 11.08.2012 20:53:20
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 21:01:30
Szeregowy Spizgalski
Tak.
prosze mnie podpisac pod apelem z 1 posta
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Futrzakon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 21:05:44
Cytat z "sharpy": (Link »)
Cytat z "Fuma": (Link »)
A mój wylicytowany na aukcji kompas jest zepsuty! Rzondam CZTERECH (4!) złoty i przeprosin --k


Serdecznie przepraszam; wyślij nr konta celem zwrotu gotówki.
(który? Ten na pasku czy Toyota?)

Kyubi: Jako że czuję się współwinny zaistniałej sytuacji z kiblem, gdyby nie udało się pokryć kosztów z kieszeni głównego winnego ew. funduszu awaryjnego, daj znać to się coś dorzucę.


Sharpy.
Może nie będzie to potrzebne :)
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

1
(+1|-0)
Re: Futrzakon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 21:11:02
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "sharpy": (Link »)
(który? Ten na pasku czy Toyota?)

Ten na pasku. Wygląda na to, że płyn częściowo odparował.
Dam go na aukcję za rok :-Pk
Myr

0
(+1|-1)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 21:53:45
Człowiek
Ja powiem to tak, gdyby nie drama z flagami, kiblem, agresją niektórych osób oraz moja osobista chęć zabicia jednej osoby z powodów osobistych to uważam że to był bardzo miły, integracyjny dla wszystkich i na prawdę rewelacyjny konwent, z rodzinną furry atmosferą.
Ostatnio edytowany przez Batox Felis dnia 11.08.2012 22:03:37

0
(+0|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 22:03:43
Wilk
Zwierzę
eeeejaka była drama z flagami?
O czymś nie wiem?
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 22:05:20
Wrocławski Książe
Zwierzę
Ja też podpisuje się pod pierwszym postem obiema łapkami.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 22:05:53
Klacz huculska
pokradli sobie flagi, czy jakos tak.

7
(+7|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 22:09:36
Wilk
Anthro
Cytat z "Q-nik": (Link »)
pokradli sobie flagi, czy jakos tak.

Poszkodowani narzekali że zostało skradzonie dzieło sztuki oraz boleli nad niepowetowaną stratą ich własności intelektualnej oraz bezpowrotnie zaprzepaszczonych roboczogodzin. Srs bzns.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 22:11:43
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Uwaga, sram : P
Cytat z "Charlie": (Link »)
Ja też podpisuje się pod pierwszym postem obiema łapkami.

pod moim postem chyba http://www.polfurs.org/mo...forumpost137293
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 11.08.2012 22:13:41

2
(+2|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 22:11:52
Smok
Zaiste, całkowicie popieram.

Przyznaję się, że wszystko co złe niebezpieczne to moja sprawka. Mimo stwierdzenia, że strzelanie śrutem i łukami jest nieodpowiedzialne to chciałbym zauważyć, że udostępniając broń to ja biorę odpowiedzialność za bezpieczeństwo i jestem świadom tego co może się stać. Zatem nie ma co srać żarem tylko słuchać co "opiekun" zabawki mówi i się mnie popisywać a nikomu się krzywda nie stanie. Dla ciekawostki powiem, że najniebezpieczniejszym momentem na całym konwencie była epizod podczas strzelania z łuków kiedy komuś się zdarzyło napiąć łuk bez strzały i puścić cięciwę. Na szczęście łuk nie pękł i nie uszkodził radosnej tłuszczy wkoło, choć mi się zimno zrobiło jak to zobaczyłem.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 22:12:16
Cytat z "Q-nik": (Link »)
pokradli sobie flagi, czy jakos tak.


Capture the flag, jakoś nie widzę żeby to było problemem ;P Po za tym z tego co wiem, wszystkie się znalazły :3

4
(+4|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 22:23:24
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Sephi, bardziej bym sie obawiał tego że wasze strzały miały ostre groty i latały ponad wałem czyli przez drogę którą szli ludzie, np. ja do sklepu :F Ja ABSOLUTNIE nie mam do nikogo pretensji o to, tylko mówię że ktoś mogłby się przyczepić do tej drobnej niedogodności jaką była możliwość dostania strzałą w głowę ;P


Albo co gorsza, w kolano .__.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 11.08.2012 22:27:43
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
-2
(+1|-3)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 22:31:18
Oj tam oj tam, jak ktoś lezie to zawsze jest krzyk żeby przestać strzelać i wszyscy się upewniają, że inni usłyszeli :P Na szczęście/ (nieszczęście dla strzał) za pagórkiem jest jeziorko, więc bezpieczne. Co najwyżej rybę można ustrzelić :3 Fakt, wiem że przydałby się z 4 metrowy wał ale niestety trzeba korzystać z tego co się ma ;P

7
(+8|-1)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 23:12:43
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Podpisuję się pod pierwszym postem, wpisać mnie tam albo wezwę POLICJĘ !!! Wojsko i wszystko co nawinie mi się pod ręką.

Moje zażalenia :

Para pedałowatych co cóż udawali groźnych i sraczkowatych zarazem. Psuli atmosferę samą obecnością, nie znają się na żartach, Per Akuuuuuuu - mulatorek znał odpowiedź na każde pytanie, oraz historie wyssane z palca. A to zupa za słona a to za mało tego a to ze przekwaszona a to ze gówno za słabo śmierdzi itp


-Kolejne zażalenia i ostatnie

- Dlaczego na melo zabrakło WÓDKI!!!!!!!

ps. szczurex mnie zabije za to, ale ta fota pasuje tutaj idealnie odzwierciedlając to co czujemy do parki Ketchupowo Pasto Napinaczy :P
Ostatnio edytowany przez Simba dnia 11.08.2012 23:27:57
Załącznik:
jpg  IMG_7935.jpg (147.41 KB; 1280x853 px)
366_5026ce4ee205c.jpg 1280x853 px
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 23:34:31
Smok
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Sephi, bardziej bym sie obawiał tego że wasze strzały miały ostre groty i latały ponad wałem czyli przez drogę którą szli ludzie, np. ja do sklepu :F Ja ABSOLUTNIE nie mam do nikogo pretensji o to, tylko mówię że ktoś mogłby się przyczepić do tej drobnej niedogodności jaką była możliwość dostania strzałą w głowę ;P


Albo co gorsza, w kolano .__.


Z braku laku to było najbezpieczniejsze miejsce. Poza tym jedyna osoba co mogła ci coś zrobić to Soren, Kot i Dreamer. To z powodu że jako jedyni z jakąś siłą potrafili posłać strzałę w cel :P [i wcale nie twierdzę, że były sekretne plany polowania właśnie na Ciebie ]

Przyznajcie proszę, co by to był za F-con bez dramy? Nudny i szybko byśmy o nim zapomnieli.

1
(+1|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 23:42:40
PERMABAN
Czemu jeszcze nie wypowiedział się Akume ani ten drugi, DZIE DRAMA ;_;

0
(+0|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 23:45:55
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Simba": (Link »)

- Dlaczego na melo zabrakło WÓDKI!!!!!!!

Soren drugiego dnia przywiózł JEDNĄ flaszkę rozcieńczalnika.

Dwa (z trzech) litry spirytusu wróciły do Krakowa w stanie nienaruszonym.
--sf.

3
(+3|-0)
Re: Futerkon / wood - sranie żarem
Wysłano: 11.08.2012 23:49:23
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "Ara": (Link »)
Czemu jeszcze nie wypowiedział się Akume ani ten drugi, DZIE DRAMA ;_;


Dzwonią ciągle na 997 tłumacząc że wysmarowanie kutasa na szybie za pomocą ketchupu i pasty to wielkie przestępstwo.
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

 Aby pisać należy być zalogowanym
12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane