Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

123>>


0
(+0|-0)
prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 15:11:35
Wilk Grzywiasty
Anthro
Będe na teleporcie prowadził prelekcje o furry, prosze was wszystkich o przysyłanie nie-yiffnych obraków, różnych opisów co to furry, komiksów i innych rzeczy, które mogłyby mi się przydać. za pomoc będe bardzo wdzięczny

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 15:23:17
jestę kapibarę
I jak ci będą mówić o zboczeniach, pamiętaj żeby z zimną krwią mówić że to wszystko z mangi i anime.

A jak będą mówić o grubasach przebierających się za zwierzęta pamiętaj, żeby mówić o grubasach przebierających się za sailor moon.

Raz taką prelekcję na Polconie współtworzyłem i zapewniam cię że to jest ważne.

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 16:44:40
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Jak bedziesz ją prowadził podobnie do dyskusji na TIE to niech jakiś bóg ma nas w swojej opiece.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 17:03:57
Wilk Grzywiasty
Anthro
co to jest TIE?

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 17:16:53
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Miał być TIR.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 17:23:52
Smok Serwisowy
pamiętaj... wszysko co złe to przez tych od mangi i anime :'
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 17:26:13
Wilk Grzywiasty
Anthro
ale na teleporcie ponad połowa będzie od mangi i anime, nie moge od razu ich zniechęcać (chociaż nie wiem, czy to ich nie zachęci xP)

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 17:33:43
jestę kapibarę
Na twoją prelekcję może akurat ta połowa nie przyjść. Poza tym ludzie od mangi i anime mają zwyczaj wyjeżdżać właśnie z argumentami w stylu które podałem. Na co najlepiej odpowiadać argumentami w stylu które też podałem.
Jak ktoś będzie bełkotał coś o tym że to jakieś zboczenie, i mówił o tym czy podoba ci się kobieta w kształcie wilczycy, to mów "A Urotsukidoji to taki zupełnie klasyczny film o miłości..."

Ja ci naprawdę daje dobre rady. Prelekcja o furry na polconie polegała w 3/4 na kłóceniu się z mr jedi. Nie wiedziałem wtedy kim on jest, ale gdybym wiedział, że ten koleś jest redaktorem naczelnym pisemka o mandze i anime to zasadniczo miałbym po czym pojezdzić. Bo w mandze i anime jest po czym. Dlatego od razu miej linię obrony, co do której porady tu dostajesz.

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 17:42:10
Wilk Grzywiasty
Anthro
<notuje wszystko> skorzystam

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 18:19:39
Zając
Anthro
Daj klasyki animacji furry, czy to Król Lew, czy to Bagi - TMOMN. Dawaj konkrety i tytuły. Wiem, że ta prelekcja i tak skończy się wzajemnym obrzucaniem błotem, więc postaraj się je zminimalizować i ucinać te rykowiska jak najwczesniej.

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 18:27:34
jestę kapibarę
Cytat:

MichallusTG pisał(a)):
Daj klasyki animacji furry, czy to Król Lew


BWwahaha...proszę... Król lew jest super, ale plisss, nie równaj go z furry. To że podoba się futrzakom to nie znaczy że jest jakimkolwiek przykładem na furry lepszym od królika bugsa! To moze Kosmiczny mecz machnąć jako furry też? Przy odrobinie uporu obie te rzeczy da się podciągnąć, ale to nie jest dokładnie ten adres. Za to Bagi tak, owszem.

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 18:52:53
Smok Serwisowy
nie wrzucaj żadnych mangowych przykładów najlepiej :'. nie dasz pretekstu do wjazdu ludziom którzy usłyszą o tym 1 raz. Poza tym super ważna rzecz. NIE MYL RYSUNKU FURRY I CARTOON. Furry to TEMATYKA, a nie STYL rysowania.


2. KONIECZNIE !!!! ALE TO KONIECZNIE KONIECZNIE przeczytaj komiks BLACKSAD !!!!
i w oparciu o niego wybronisz sie przed całą komiksową hołotą zarzucającą ci mangowy nalot.
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 4.07.2007 23:25:22
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Blacksad jest najbardziej TRV FURRY

AMEN

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 5.07.2007 19:41:36
Wilk Grzywiasty
Anthro
mam juz ściągnięte z neta pierwsze 2 tomy Blacksada po polsku i 3 w twardej okładce lezy na biurku ^^ (dzisiaj dopiero była dostawa i dostałem prosto z kartonu :p)

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 5.07.2007 21:30:59
jestę kapibarę
Polskie furry, polska autorka - Joanna Karpowicz "Jutro będzie Futro". Polecam uzupełnić wiedzę i kolekcję :]

Aha, co do mojej wcześniejszej wypowiedzi, uzupełnij edukację: http://en.wikipedia.org/wiki/Urotsukidoji

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 5.07.2007 21:58:37
Wilk Grzywiasty
Anthro
"Jutro będzie futro" znalazłem tylko 7 stron

a tego hentaia juz ściągam

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 6.07.2007 13:19:26
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
JBF przeczytałem na stojąco w empiku przez 4 min :)

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 6.07.2007 14:02:30
jestę kapibarę
Nie chodziło mi o ściąganie hentaja tylko o przeczytanie o co chodzi ;P

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 8.07.2007 21:27:05
Wilk Grzywiasty
Anthro
Dziękuje wszystkim co dawali mi rady, a szczególnie LV-owi ^^

Na psf nie potraktowali mnie poważnie i wszystko zlali

Poszło dobrze, nie narobiłem sobie wrogów, pare futer wyłapałem.
Był jeden zawzięty wróg furry, co mi wchodził w słowo, ale dzięki przygotowaniu mnie szczególnie dzięki pomocy LV wybrnąłem z kazdego pytania... później z nim pogadałem i okazało sie, ze kiedys był furry, ale 5 lat tmu zrezygnował... pewnie go ktos przeleciał xP

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 8.07.2007 21:32:41
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat:
pewnie go ktos przeleciał xP

Pewnie raavi.


Gratulacje w takim razie :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 8.07.2007 22:02:13
jestę kapibarę
Cytat:

Był jeden zawzięty wróg furry, co mi wchodził w słowo, ale dzięki przygotowaniu mnie szczególnie dzięki pomocy LV wybrnąłem z kazdego pytania... później z nim pogadałem i okazało sie, ze kiedys był furry, ale 5 lat tmu zrezygnował... pewnie go ktos przeleciał xP


Trójmiasto trójmiasto... tam było trzech, dwa smoki na biotechnologii i Jaszczur. Nie sądzę żeby ktokolwiek któregokolwiek przeleciał. Chyba że to ktoś niemiejscowy... Czy nie był czasem wysoki i chudy, z kręconymi krótkimi włosami?

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 8.07.2007 22:40:52
Wilk Grzywiasty
Anthro
chyba jo, miał okulary

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 8.07.2007 22:55:56
jestę kapibarę
Może to rosomak Misza ;P

0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 8.07.2007 23:00:59
Smok Serwisowy
gratulujemy ! nawet ja jestem z ciebie dumny :3
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: prelekcja
Wysłano: 8.07.2007 23:03:28
taaa... ja tez jestem z Ciebie dumna... :)

 Aby pisać należy być zalogowanym
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane