Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
Java IRC applet
Wysłano: 11.05.2007 0:51:53
Wilk
Zwierzę
http://xox.pl/~sharpy/irc/
Przetestujcie i powiedzcie co o tym myślicie. Przydałoby się coś takiego Polfursowi? W ten sposób odcięci od swoich klientów irca mieliby jak korzystać, osoby bez pojęcia o IRCu i broniące się przed nim kłami i pazurami miałyby coś co bardziej przypomina ich ukochanego Polchata, i nie bylibysmy juz tacy lyciarscy.

ew. uwagi co do wygladu/zachowania klienta; dokumentacja: http://www.pjirc.com/help.php
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 11.05.2007 1:34:50
Smok Serwisowy
Kasta radioaktywnych smoczych torcików bdsm udziela ci swojego poparcia!!!!

Teraz jeszcze więcej młodych niewinnych istot będzie mogło uprawiać "seks" przez internet !

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 11.05.2007 1:38:31
Lygrys Polski
Anthro
Fajne ale jakoś połączyć się nie mogę ;]

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 11.05.2007 6:46:19
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
W pytę :-)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 11.05.2007 10:04:30
Wilk
Zwierzę
Redi, a Javę masz zainstalowaną poprawnie? Ogólnie, jeśli jakieś czaty w stylu polchata ci działają to irc też powinien.
(btw, jak pyta się o zgodę na połączenie, udzielić!)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 11.05.2007 14:15:56
jestę kapibarę
Nie można pokonać proxy. Może to i dobrze, już i tak mam za dużo dysatrakcji w pracy ;P

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 11.05.2007 18:16:35
Lew
Anthro
btw ... a to chyba nie bylo dozwolone na furnecie

ale bardzo podoba mi sie ten bajer ... i nawet calkiem calkiem wyglada i mozna z niego korzystac wszedzie :>
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 12.05.2007 8:54:40
Wilk
Zwierzę
kudlaty_lew - na furnecie zabronione sa boty. natomiast nie ma ograniczen na platforme i jezyk w jakim ma byc napisany klient, jak kto chce moze i klienta w asemblerze na zx spectrum uzywac, byle by byl interaktywny a nie bot. Poza tym furnet nie dopuszcza open proxy ale ten klient działa bezpośrednio na komputerze kliuenta, łącząc się bezpośrednio z serwerem furnetu, jest tylko pobierany jako element strony z Polfursa ale działa lokalnie.Jak nie wierzysz, wejdź przez tego klienta i sprawdź jakie IP ci pokazuje - twoje, nie polfursa.
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 12.05.2007 15:02:47
ja uważam, że pomysł jest genialny :) I jak najbardziej twierdzę, że polfursowi się to przyda.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 12.05.2007 15:17:19
Tinker Pony
Zmiennokształtny
pomysł sam w sobie zajebisty, ale... na kompach w szkole nie mam możliwości zainstalowania javy, za małe uprawnienia (ale pracuję nad tym :D). Mi osobiście bardziej pasowałby jakiś portable mirc (właśnie się zasysa, zobaczymy co z tego wyjdzie...)

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 12.05.2007 16:15:21
Taur
Wygląda na dobrze działające :)
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 12.05.2007 17:00:33
Lew
Anthro
Sharpy: chodzilo mi wlasnie o to ze nie mozna korzystac z tych klientow na http ... ale ten jest ok bo sie laczy z ip kompa na ktorym jest otwierana strona ... wiec nie podpada pod zakaz
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 12.05.2007 17:41:28
jestę kapibarę
Cytat:

Kudlaty_lew pisał(a)):
Sharpy: chodzilo mi wlasnie o to ze nie mozna korzystac z tych klientow na http ... ale ten jest ok bo sie laczy z ip kompa na ktorym jest otwierana strona ... wiec nie podpada pod zakaz


To jest zdaje się przyczyna dlaczego u mnie w pracy nie działa - nie przebija się przez proxy.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 13.05.2007 0:06:08
Wilk
Zwierzę
hmm, MSIE teoretycznie powinien oibsługiwać Javę bez żadnej instalacji. (dokładniej popsutą microsoftową podróbę Javy ale ten applet pod nią powinien działać)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 22.05.2007 17:05:12
Tygrys biały
Anthro
Fragment MOTD na Furnecie

Cytat:
Bot policy: http://www.furnet.org/doc...bot-policy.html
Web IRC interfaces: Please do not provide them specifically for connecting to FurNet. It has been found that they tend to attract annoying individuals. A password-protected (for tracking abuse issues) web IRC client is avaliable - ask the admin.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 22.05.2007 17:53:38
Taur
Cytat:

LV pisał(a)):
Cytat:

Kudlaty_lew pisał(a)):
Sharpy: chodzilo mi wlasnie o to ze nie mozna korzystac z tych klientow na http ... ale ten jest ok bo sie laczy z ip kompa na ktorym jest otwierana strona ... wiec nie podpada pod zakaz


To jest zdaje się przyczyna dlaczego u mnie w pracy nie działa - nie przebija się przez proxy.


Jest to program który się zwyczajnie uruchamia na komputerze ircownika i łączy sie z serwerem z tegoż komputera, więc tak samo jak inne klienty ircowe (np mirc)
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 22.05.2007 19:34:48
Wilk
Zwierzę
mhm, to nie jest web interface tylko java client. Web Interface (oparte na AJAX) było np. na LULZ i pewnie stąd wziął się post w MOTD.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 22.05.2007 20:46:24
Lew
Anthro
dobrze by bylo zeby klient byl dostepny tylko dla urzytkownikow polfurs po zalogowaniu na strone dopiero mozna by sie logowac na irca

po za tym skoro tak dobrze dziala mozna w koncu postawic go na polfursie :>
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 22.05.2007 21:46:46
Wilk
Zwierzę
Dostęp do strony dla zalogowanych nie jest już w mojej gestii. Na razie stronkę przerobiłem tak, żeby startował po naciśnięciu guzika nadając na starcie wpisanego nicka i żeby dało się nicka zapisać - zabookmarkować URL z zakodowanym w nim nicku.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 22.05.2007 22:20:29
Tygrys biały
Anthro
Cytat:

sharpy pisał(a)):
mhm, to nie jest web interface tylko java client. Web Interface (oparte na AJAX) było np. na LULZ i pewnie stąd wziął się post w MOTD.

Całkiem możliwe, nie wiadomo o co do końca chodziło adminom Furnetu

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 23.05.2007 16:22:02
Lew
Anthro
Toc mowie ze moze warto juz zamontowac to na polfusie
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 15.07.2007 16:53:30
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Kiedy ktoś wrzuci linka do apletu do paska menu?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 15.07.2007 21:05:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
sie obudziłeś, może nie znasz Polfursa ale tutaj żadko coś sie zmienia ;P

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 15.07.2007 23:44:43
jestę kapibarę
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
sie obudziłeś, może nie znasz Polfursa ale tutaj żadko coś sie zmienia ;P


Żabko, ale akurat to jest w planach do zmiany ;P

0
(+0|-0)
Re: Java IRC applet
Wysłano: 16.07.2007 12:32:18
Lew
Anthro
ja slyszalem ze niedlugo bedzie ... :>
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane